Opinie

pisanie na laptopieZastanawiasz się nad wyborem naszej szkoły policealnej? Zapoznaj się z licznymi opiniami od zadowolonych uczniów! Przekonaj się, że warto zdobywać wiedzę w PMSP!

Piotr Prus

cytat

Bardzo dobrze wspominam tą szkołę. Doświadczeni nauczyciele, których słuchało się z ogromnym zaciekawieniem. Jako absolwent ostatniego roku kierunku "Ratownik medyczny" jestem pod dużym wrażeniem mnogości przeżyć, których dano mi poczuć w trakcie nauki w WZSP.

Aleksandra Woźniak

cytat

Najlepsza szkoła w całym moim życiu. Wspaniali nauczyciele, pełno praktyki. ❤️

Gosia M

cytat

Polecam tą szkołę. Wiadomo, że nie każdy jest stworzony do przekazywania wiedzy innym, ale większość nauczycieli jest na prawdę w porządku :-) Duża wagę przykłada się do zajęć praktycznych, na których można się sporo nauczyć. Pani Iwona to świetny pedagog! Zawsze działa na stronę ucznia.

Wiktoria Śmiech

cytat

Super szkoła. Dobra atmosfera, fajni nauczyciele, super wyposażona pracownia.😊❤

Kinga Kowalska