Technik masażysta

Od zawsze marzyłeś o tym, aby zgłębić techniki masażu? Chcesz pracować w zawodzie masażysty i przynosić ludziom ulgę? Świetnie się składa – zapraszamy do naszej medycznej szkoły policealnej w Gdyni na kierunek Technik masażysta! Cykl kształcenia obejmuje dwa lata, podczas których nauczymy Cię zasad i metod profesjonalnej rehabilitacji, a także masażu relaksacyjnego.

Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że w zajęciach powinny brać udział osoby o świetnej sprawności fizyczno-ruchowej, która jest niezbędna do opanowania terapii manualnej. Po ukończeniu szkoły możesz założyć własny salon masażu lub znaleźć zatrudnienie w gabinetach fizjoterapeutycznych, szpitalach, przychodniach, a także w ośrodkach SPA. Możliwości są niemal nieograniczone!

Wykaz zajęć na kierunku Technik masażysta

Sprawdź przygotowany przez nas wykaz zajęć na kierunku Technik masażysta:

• bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • podstawy organizacji ochrony zdrowia,
  • język obcy zawodowy,
  • komunikacja personalna i społeczna,
  • pierwsza pomoc w zagrożeniach zdrowia i życia,
  • język migowy,
  • technologie informatyczne,
  • teoretyczne podstawy masażu,
  • anatomia z fizjologią,
  • zarys fizjoterapii,
  • wybrane zagadnienia kliniczne,
  • pracownia masażu,
  • diagnostyka i systematyka ćwiczeń w masażu,
  • zajęcia praktyczne,
  • praktyka zawodowa,
  • podstawy przedsiębiorczości (dla słuchaczy, którzy nie realizowali zajęć na wcześniejszych etapach nauki).