Kierunki kształcenia w PMSP

W Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej znajdującej się w samym centrum Gdyni oferujemy wiele kierunków kształcenia, które umożliwiają zdobycie pracy w zawodzie w branży opieki zdrowotnej, pomocy społecznej czy fryzjerko-kosmetycznej. Jeżeli więc marzy Ci się praca w dowolnej placówce medycznej, ale nie masz wykształcenia medycznego, koniecznie zgłoś się do nas! Przygotujemy Cię do pracy w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich, domach opieki, domach pomocy społecznej, żłobkach, salonach masażu czy SPA, a nawet w gabinetach kosmetycznych. Zapewniamy zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyki zawodowe, które są niezbędne do rozpoczęcia pracy w branży medycznej. Wybierając naszą szkołę policealną, masz pewność, że będziesz dobrze przygotowany do wykonywania zawodu. Zyskasz nowe kompetencje i umiejętności, a także poszerzysz swoją wiedzę. Do wyboru masz następujące kierunki:

• asystentka stomatologiczna,
  • opiekun medyczny,
  • opiekun w DPS,
  • opiekunka środowiskowa,
  • opiekunka dziecięca,
  • terapeuta zajęciowy,
  • technik masażysta,
  • technik usług kosmetycznych,
  • technik sterylizacji medycznej,
  • higienistka stomatologiczna,
  • podolog.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz kierunek, który będzie zgodny z Twoimi zainteresowaniami! Możesz zdecydować się na stacjonarną, dzienną lub zaoczną formę nauczania. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł połączyć swoje zawodowe czy rodzinne obowiązki z nauką. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dlaczego warto zdecydować się na naukę w medycznej szkole policealnej w Gdyni?

Nauka w naszej szkole policealnej w Gdyni to doskonała propozycja dla osób, które chcą aktywnie pracować w branży medycznej, ale nie mają do tego niezbędnych uprawnień. Dzięki nam szybko zdobędziesz wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie potrzebne do zdobycia pracy w wybranym przez Ciebie zawodzie. Podczas stosunkowo krótkiego czasu nauki poznasz wszystkie tajniki pracy w zawodach takich jak np.: podolog, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa czy dziecięca.

Program nauki w naszej szkole jest dopasowany do potrzeb uczniów, a co najważniejsze obejmuje wszystkie elementy niezbędne do efektywnego wykonywania danego zawodu. Atrakcyjnym dodatkiem do kształcenia są praktyki zawodowe, które są prowadzone we współpracujących z naszą szkołą placówkach medycznych. Dzięki nim zdobędziesz doświadczenie, które będzie bezpośrednio wpływać na większą pewność siebie widoczną już od pierwszych dni pracy. Nasza oferta skierowana jest do osób w różnym wieku. Mogą z niej skorzystać zarówno świeżo upieczeni absolwenci szkół średnich, jak i dorośli chcący zmienić aktualnie wykonywany zawód. To także dobra propozycja dla pracownicy placówek medycznych, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje i podnieść swoje umiejętności, dzięki czemu będą mogli rozwijać się i awansować.