Rekrutacja do bezpłatnej szkoły medycznej

Chciałabyś zostać asystentką stomatologiczną i pomagać dentyście w jego codziennej pracy? A może masz ochotę wykonywać relaksacyjne masaże albo pracować przy produkcji wyrobów medycznych? Jeśli marzy Ci się praca w sektorze medycznym, ale nie masz do tego wystarczających kompetencji i uprawnień, koniecznie zgłoś się do naszej bezpłatnej medycznej szkoły policealnej w Gdyni i rozpocznij naukę!

Pomożemy Ci przygotować się do wykonywania wymarzonego zawodu w szeroko rozumianej branży medycznej. U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, a także doświadczenie podczas praktyk zawodowych prowadzonych we współpracujących z naszą szkołą placówkach medycznych, gabinetach kosmetycznych, domach opieki, domach pomocy społecznej czy żłobkach. Dzięki nauce w naszej szkole podniesiesz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe kwalifikacje. Po ukończeniu wybranego przez Ciebie kierunku lub kursu bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę w sektorze medycznym.

Rekrutację rozpoczynamy już w połowie czerwca. Trwa ona do końca sierpnia. Jest to ostateczna data złożenia do nas kompletu wymaganych dokumentów.

Kto może rozpocząć naukę w medycznej policealnej szkole w Gdyni?

Naukę na kierunkach prowadzonych w naszej medycznej policealnej szkole w Gdyni może rozpocząć każdy, kto ukończył 18 rok życia i zakończył edukację w szkole średniej. Jeżeli nie ukończyłeś szkoły średniej, możesz zapisać się do nas na kwalifikacyjny kurs zawodowy. To świetny sposób na zdobycie umiejętności i wiedzy niezbędnej do pracy w zawodzie technika usług kosmetycznych, opiekuna DPS albo opiekunki dziecięcej.

Aby rozpocząć naukę na wybranym kierunku w naszej szkole, nie musisz zdawać żadnych egzaminów. Wystarczy zapisać się na dany kierunek i dostarczyć do naszego sekretariatu wymagane dokumenty. Liczba miejsc na każdym kierunku jest jednak ograniczona, dlatego nie zwlekaj i składaj dokumenty jak najszybciej!

Dlaczego warto rozpocząć naukę w policealnej szkole medycznej w Gdyni?

Nauka w naszej szkole to szansa na zdobycie atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy w sektorze medycznym lub kosmetycznym. Dzięki temu, że jest ona bezpłatna, możesz podnieść swoje kompetencje bez konieczności inwestowania w swoją edukację. W naszej szkole możesz uczyć się w formie dziennej, stacjonarnej lub zaocznej. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł pogodzić swoją pracę albo obowiązki rodzinne z nauką. Nasza oferta jest dostosowana do zmieniających się warunków na rynku pracy, dzięki czemu proponujemy Ci kształcenie na kierunkach, które dają realną szansę na dobrą pracę w dzisiejszym świecie.

Nasza szkoła dysponuje nowoczesnymi pracowniami wyposażonymi we wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne, a naszą kadrę pedagogiczną tworzą sami profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę swoim uczniom. Dla naszych nauczycieli kształcenie i przygotowywanie do pracy zawodowej przyszłych pokoleń pracowników medycznych to czysta przyjemność!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby rozpocząć naukę w naszej medycznej szkole policealnej?

Chcesz rozpocząć naukę w naszej Szkole Policealnej? Wystarczy przynieść:

• uzupełniony WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej,
  • zdjęcia legitymacyjne ( 3 sztuki podpisane na odwrocie),
  • wyniki badań ALAT i ASPAT oraz morfologii,
  • rtg klatki piersiowej,
  • wyniki badania kału na nosicielstwo,
  • wyniki badania ogólne moczu,
  • świadectwo szczepień przeciw WZW B (dotyczy kierunków: Opiekuna medycznego, Asystetnki i Higienistki stomatologicznej),
  • dowód osobisty do wglądu.

O przyjęciu kandydata do szkoły decyduje termin zgłoszenia i dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Liczba miejsc na wszystkich kierunkach jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z decyzją!

CZESNE 0 ZŁ!

MASZ PYTANIA? Chętnie odpowiemy! Więcej informacji uzyskasz:

• bezpośrednio w sekretariacie naszej Szkoły
  • pod numerem telefonu: 58 620 81 17

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Chcesz przystąpić do Kursów zawodowych? Wystarczy przynieść:

• uzupełniony WNIOSEK O PRZYJĘCIE NA KURS,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej, podstawowej, zawodowej lub gimnazjalnej,
  • zdjęcia legitymacyjne ( 1 sztuka podpisana na odwrocie),
  • wyniki badań ALAT i ASPAT oraz morfologii,
  • rtg klatki piersiowej,
  • wyniki badania kału na nosicielstwo,
  • wyniki badania ogólne moczu,
  • dowód osobisty do wglądu.

CZESNE 0 ZŁ !!!

Kwalifikacyjne Kursy zawodowe:

• Technik Usług Kosmetycznych
  • Opiekun w Domu Pomocy Społecznej
  • Opiekunka Dziecięca

laptop

Sprawdź warunki rekrutacji do Pomorskiej Medycznej Szkoły Policealnej i dołącz do nas od nowego roku szkolnego! Z naszym wsparciem spełnisz marzenie o zdobyciu zawodu w sektorze medycznym. Sprawdź warunki rekrutacji, a w razie pytań napisz lub zadzwoń.